course-detail-cover
دوره هدف، نظم و تحقق رویاها

به رویاهای خود جامه واقعیت بپوشان

دورۀ آموزشی قدرتمند "هدف، نظم و تحقق رویاها"بصورت تخصصی طراحی شده است تا تمام رویاهای هر انسانی را به واقعیت تبدیل کند. با آموزش های علمی و معنوی این دوره قدرتمند هیچ رویا و آرزویی دیگر نخواهد بود که دست نیافتنی باشد. ما همراه شما قدم به قدم از صفر تا صد تمام آگاهی ها و آموزش ها و تکنیک های که لازم دارید تا در هر هدفی بصورت تضمینی موفق شوید را همگی با متد آموزشی خاص جان جهان بصورت تمام و کمال به شما آموزش می دهیم.

ما انسان ها با قدرت های بسیار خاص ذهنی-متافیزیکی و مغزی-فیزیکی آفریده شده ایم تا زندگی رویایی و دلخواه خود را خلق کنیم. اما در طول سالیان متمادی و قرن ها آموزش های غلط اکثر انسان از قابلیت های ویژه خدادادی و درونی خود هیچ آگاهی ندارند و تبدیل به موجودات مصرف کننده ایی شده اند که هیچگاه به دنبال رویاها و اهداف والای خود نمی روند و خیلی زود به داشتن یک زندگی معمولی و سطح متوسط مانند اکثریت جامعه روی می آورند. دوره هدف، نظم و تحقق رویاها آمده است تا تمام قدرت ها و ظرفیت های متافیزیکی و فیزیکی شما را با آخرین متد آموزشی دانشگاه های امریکا و اروپا شکوفا کند.

در این دوره قدرتمند کلیه فنون و تکنیک هدف گزاری درست و اصولی، پیدا کردن اهداف قلبی و حقیقی، چگونگی ایجاد معنا و انگیزه، فلسفه وجودی انسان، نظام ارزش ها و باورهای ذهن ناخودآگاه، فرمولاسیون تبدیل اهداف در کائنات، قوانین کائناتی، سیستم اهرم درد و لذت، روش برنامه ریزی فوق مهم جان جهان، نقش عزت نفس در تحقق اهداف، روش های نوین تصویر سازی، شکوفایی جنبه معنوی و حضور خداوند در تحقق اهداف به همراه ده ها تکنیک مهم آموزشی همه و همه در دوره قدرتمند هدف، نظم و تحقق رویاها آموزش داده می شود.

مهارت هدف گذاری و هنر هدفمند بودن از مهم ترین نیازهای هست که هر انسانی با آن روبرو هست تا بتواند با آگاهی و دانستن قوانین کائناتی و ملکوتی خداوند و شکوفا کردن قدرت های درونی خویش در کوتاه ترین زمان هر خواسته و هدفی را به راحتی و زیبایی و عزتمندانه محقق سازد. و دقیقا همین مساله مهم هدف گذاری است که تفاوت اصلی انسان های فوق ثروتمند و بسیار موفق با مابقی جامعه هست. انسان هایی که آموزش می بینند و به ساز و کار جهان هستی و ذهن خود مسلط می شوند و با قوانین کائناتی پیش می روند بی شک به هر آنچه که اراده کنند در کمترین زمان ممکن خواهند رسید.

اگر به دنبال یک زندگی سعادتمند
در تمام جنبه های زندگی هستید، اگر بدنبال کسب و کار جدید، افزایش درآمد، ارتقا کسب و کار فعلی خود، نظم و برنامه ریزی، شروع یک رابطه عاطفی، بهبود شرایط عاطفی، داشتن یک جسم سالم و تناسب اندام، ارتباط عاشقانه تر با خداوند، یادگیری زبان، مهاجرت و در نهایت به دنبال هر گونه رویا و هدفی که هستید، می توانید با شرکت در دوره قدرتمند هدف، نظم و تحقق رویاها به اهداف خود سلام  کرده و روز به روز با کسب آگاهی و بسط آنها در مسیر زندگی گام به گام به آنها نزدیک شوید و به رویاهای خود را به واقعیت تبدیل کنید.

دوره قدرتمند هدف، نظم و تحقق رویاها به صورت کاملا آکادمیک برگزار می شود و  شما احساس می کنید در دانشگاه حضور دارید.
دوره هدف، نظم و تحقق رویاها در مدت 3 ماه بصورت غیر حضوری برگزار می شود و در این مدت 18 ساعت آموزش در قالب 11 فصل و 15 جلسه درسی تصویری و صوتی، بیش از 50 جزوه تمرینی نوشتاری و عملی به همراه پشتیبانی 100 درصد خدمت دانشجویان نازنین ارائه می شود.

تمامی جلسات درسی و جزوات تمرینی شما پس از ثبت نام در بخش صفحه کاربری خصوصی شما در همین وب سایت بصورت منظم و مشخص ارائه می شود. جلسات درسی صوتی این دوره با فاصله ی زمانی هر 6 روز یک بار در بخش کاربری شما ارسال می شود و شما براحتی می توانید هر زمان که آمادگی دارید در طول هفته جلسات درسی خود را گوش دهید و تمرین های آن را پاسخ دهید.

علاوه بر تمام خدمات فوق، دانشجویان این دوره از 5 جلسه پرسش و پاسخ آنلاین و مستقیم با خود استاد پویان جعفری برخوردار می شوند و می توانند به صورت زنده با استاد صحبت و مشورت کنند و برای سوالات خود جواب بگیرند. و این در کنار پشتیبانی 24 ساعته ادمین های حرفه ای جان جهان است که با عشق برای کمک به دانشجویان می کوشند


در این دوره تمام شرایط برای تحقق رویاهایتان فراهم شده است،
اما سوال اینجاست که رسیدن به اهدافتان چقدر برای شما ارزش دارد؟ چقدر حاضر هستید برای رسیدن به آنها هزینه کنید؟ چقدر روی خودتان سرمایه گزاری می کنید؟ اگر مصمم به تغییرات اساسی هستید، این دوره برایتان ضروری است و ما این دوره قدرتمند و کابردی را به شما پیشنهاد می کنیم. بهانه هایت را بشکن، ذهنت را نظم ببخش و عمرت را برنامه ریزی کن و با آگاهی در مسیر خواسته های خود قدم بردار.

با جانِ جهان، آموزش موثر را تجربه کنید

15
درس
18
ساعت فایل تصویری
11
تمرین
5
جلسه با استاد
پرداخت 3 مرحله ای
پشتیبانی ۲۴ ساعته
30 روز تضمین بازگشت شهریه
دسترسی مادام العمر
قیمت پرداخت1مرحله ای
قیمت پرداخت3مرحله ای
بزودی
بزودی
سرفصل دروس

1
خوش امد گویی
13دقیقه
خوش امد گویی
2
جلسه مقدمه دوره هدف نظم و تحقق رویاها
54دقیقه
در جلسه مقدمه، در ابتدا برای شما دانشجوی گرامی میثاق نامه ای ارسال می گیردکه با امضا آن متعهد می شویددر ابتدا به خود و خداوند و جان جهان که به نام و قدرت خداوند با عشق مهمترین قدم زندگی تان را در راه تحقق رویاهای خود بردارید و تمام جلسات را با عشق دنبال کنید و با انجام مستمر و پر انرژی تمرینات روز به روز با افزایش آگاهی در مسیر رویاها و اهداف خود گام بردارید تا به آنها تحقق ببخشید. شما در این جلسه آگاه می شوید که چه مباحثی در این دوره به شما آموزش داده می شود و با سفری کوتاه به گذشته ویژگی های اهدافی که در گذشته به آنها رسیدید را مرور کرده و با باور بر شدن و توانستن این مسیر زیبا و رویایی که شما را به رویاهایتان می رساند به پیش می گیرید.
3
جلسه اول : علت شکست در اهداف گذشته
1ساعتو14دقیقه
در اولین جلسه آگاه می شوید که علت اینکه تا کنون در برخی از اهداف خود با شکست روبه رو شدید چیست و نقش هدف و اصول هدف گذاری را می آموزید که به شما کمک می کند هر روز انگیزه و قدرت شما در رسیدن به اهدافتان قویتر شود و با آگاهی هایی و نگاه به اهداف و معنای زندگی خود زندگی با برنامه به پیش خواهید گرفت.
4
جلسه دوم : نقش تضادها در زندگی
1ساعتو22دقیقه
در جلسه دوم، با معنای زندگی و داشتن رسالت در این جهان آشنا می شوید و می آموزید تضادها در زندگی ما و برای رسیدن و انتخاب هدف چقدر مهم هستند و با آگاهی های این جلسه از این پس از هر تضادی برای رشد و پیشرفت خود استفاده خواهید کرد.
5
جلسه سوم : در 60 سال آینده خود زندگی کن
1ساعتو2دقیقه
در سومین جلسه، با سفری رویایی در ِآینده ای که می خواهید پیش رو داشته باشید خود شروع به نوشتن اهداف می کنید. می آموزید که مکانیسم جهان هستی در درون شماست و ذهنتان قدرت نامحدوی دارد و به هر خواسته ای می توانید برسید، فقط باید بخواهید و قوانین هستی را درک کنید.
6
جلسه جهارم بخش 1 : اولویت اهداف حقیقی و قلبی من
42دقیقه
در جلسه چهارم ( بخش اول )، نکات بسیار مهم و طلایی در خصوص روش نوشتن اهداف را می آموزید و با گذراندن اهداف خود از چندین فیلتر آگاه می شوید که اهداف حقیقی و قلبی شما چیست و چگونه اهداف خود را بنویسید و اولویت اهداف خود را مشخص می کنید.
7
جلسه چهارم بخش 2 : اولویت اهداف حقیقی و قلبی من
48دقیقه
در جلسه چهارم ( بخش دوم )، آگاه می شوید که چگونه اهداف خود رایادداشت نمایید و در این نوشتن چه نکاتی را می بایست رعایت نمایید و با شفاف سازی کنید که اهداف شما تحقق بیابندهمچنین با مفهوم تضاد در مسیر رسیدن به اهداف آشنا می شوید
8
جلسه پنجم بخش 1 : نقش ارزش ها و باورها در رسیدن به اهداف
1ساعتو32دقیقه
در جلسه پنجم ( بخش اول )، با مفهوم ارزش ها و باورها در زندگی آشنا می شوید و با توجه به آگاهی هایی که در این خصوص بدست می آورید و هم راستا کردن اهداف خود با ارزش ها گامی بسیار مهم در مسیر تحقق رویاهای خود برداشته و با دیدگاهی جدید و متفاوت3 هدف اولویت دار خود را در 5 سال آینده مشخص می کنید.
9
جلسه پنجم بخش 2 : نقش ارزش ها و باورها در رسیدن به اهداف
1ساعتو45دقیقه
در جلسه پنجم ( بخش دوم )، باورهای محدود کننده خود را شناسایی می کنید و می آموزید به چه علت تاکنون به یکسری از اهداف خود نرسیده اید و دغدغه های اصلی خود را در مسیر رسیدن به اهداف پیدا می کنید.
10
جلسه ششم : تکنیک های رسیدن به اهداف
1ساعتو34دقیقه
در جلسه ششم، تکنیک های قدرتمند و راههای رسیدن به اهدافتان را می آموزید و با تکنیک ها و نکات طلایی که در این جلسه می آموزید هر هدف و خواسته ای که دارید را به سادگی و زیبایی می توانید به واقعیت تبدیل کنید.
11
جلسه هفتم : ساختار ذهن
1ساعتو30دقیقه
در جلسه هفتم در خصوص قانون فراوانی آگاه می شوید و با تمرین فوق العاده مهمی که در این جلسه می آموزید و انجام آن افکار و ذهن خود را در مسیر رسیدن به اهداف خود سوق می دهید
12
جلسه هشتم : ذهن و فرمولاسیون کائنات
1ساعتو26دقیقه
در جلسه هشتم، با رصد خود طبق آگاهی ها بدست می آورید آگاه می شوید چرا باید به اهدافی که مشخص کردید برسید. همچنین 3 تکنیک بسیار قدرتمند و تاثیر گذار را می آموزید که با به کار گیری آنها به زیبایی می توانید هر خواسته و هدفی را محقق سازید.
13
جلسه نهم : نقش نظم در زندگی
1ساعتو18دقیقه
جلسه نهم، دارای آگاهی های بسیار مهمی است و متوجه می شوید چگونه می بایست با برنامه ریزی و نظم که نمونه بزرگ آن را خداوند در جهان هستی حاکم کرده است و در جزئی ترین اجزای جهان این نظم و اهمیتش را به ما نشان داد در مسیر اهداف خود گام بردارید. به اهمیت آن پی می برید که تا چه اندازه نظم و انظباط شخصی در روند رشد و محقق شدن اهداف نقش دارند . می آموزید که رئیس خود باشید، یک رئیس بسیار قاطع که برای هر روز خود برنامه ریزی می کند.
14
جلسه دهم بخش 1 : الهامات خداوندی
1ساعتو9دقیقه
در جلسه دهم ( بخش اول )، نکات بسیار کلیدی و اگاهی های مهمی در خصوص نقش پررنگ الهامات خداوندی و رنگ خداوند در رسیدن به اهداف شخصی می آموزید.
15
جلسه دهم بخش 2 : الهامات خداوندی و جمع بندی
34دقیقه
در جلسه دهم ( بخش دوم )، تمام جلسات این دوره قدرتمند را مرور کرده و در نهایت با آگاهی های بسیار مهمی که بدست می آورید، می توانید لیست اهداف 5 ساله و سپس لیست اهداف 1 ساله خود را با دقت و طبق اولویت هایی که انتخاب کردید مرور نمایید و سپس یاد می گیرید که هدف اصلی خود را به ماه، هفته و روز تقسیم کنید تا بتوانید برای هر روز خود برنامه داشته باشید و در نهایت به زیبایی به اهداف خود می رسید.

با مشاوران ما به صورت انلاین مکالمه کنید
شروع مکالمه با مشاوران

شرکت بین المللی جان جهان

بازگشت به بالا
آموزشگاه اینترنتی جان جهان
دانشگاه غیرحضوری جان جهان با نگاهی جامع نگر روی تمام بعدهای انسانی کار می کند و به شما کمک می کند تا روحی رستگار و متعالی، ذهن ثروتمند، روانی آرام و شاد و جسمی سلامت پرانرژی داشته باشید. دوره های آموزشی جان جهان همگی بر اساس آخرین متد آموزشی آکادمیک امریکا و با نگاهی ویژه به عرفان کهن ایران زمین به کوشش استاد پویان جعفری به روشی آسان و نوین با تضمین موفقیت طراحی شده اندو در تمام جنبه های موفقیت مالی، موفقیت عاطفی، موفقیت سلامتی و موفقیت معنوی خدمات آموزشی تخصصی ارائه می دهد
استفاده از مطالب عمومی وب سایت پویان جعفری فقط برای اهداف غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت بین المللی جان جهان میباشد و هر نوع سواستفاده از محصولات و خدمات این سایت دارای پیگرد قانونی داخلی و بین المللی خواهد بود