course-detail-cover
دوره رایگان راز زندگی موفق

دوره رایگان راز زندگی موفق

آنقدر در فضای اینترنتی صحبت از موفقیت شده است که به جرات می توان گفت هیچ انسانی نیست که واژه موفقیت را نشنیده باشد، اما مشکل انجا هست که این همه صحبت از موفقیت و اموزش های زرد و تو خالی و گوناگون بیشتر باعث دور شدن مردم از موفقیت شده است تا موفق شدن واقعی و تقریبا خیلی از مردم از کلمه موفقیت زده شده اند  و بیشتر این مقوله را یک فضای رویایی دور از ذهن می بینند تا دنیایی واقعی و دست یافتنی. 

از این رو شرکت بین المللی جان جهان تصمیم گرفت تا برای اولین بار دوره ایی ارائه دهد که برخلاف صحبت های انگیزشی و گمراه کننده موجود در فضای آموزشی، درس گفتارهایی ارائه دهد که علمی، تخصصی و دارای استانداردهای آکادمیک باشد.. و بخاطر اشاعه فرهنگ آموزش صحیح دیدن و دعوت دوباره مردم نازنین به فضای آموزشی سالم این دوره مهم را به رایگان در اختیار تمام هموطنان و پارسی زبانان تمام دنیا قرار می دهد.

این دوره مهم موفقیت را از چند جنبه بررسی می کند و شما با انسان چند بعدی آشنا می شوید که هم برای اهداف مادی و هم اهداف معنوی تلاش می کند و جهان بینی ژرفی به انسان می دهد و با تمرین های کاربردی شما را به چالش می کشد و در نهایت شما با کسب آگاهی های فراوان علمی و معنوی از این دوره به شکل یک انسان معناگرا و مسلط به اصول اساسی و اولیه دانش موفقیت فارغ التحصیل می شوید.

شرکت آموزشی بین المللی جان جهان با 6 سال سابقه تدریس و آموزش در فضای آموزشی پارسی زبان تا کنون دوره های مهمی چون 1- دوره عاشقانه سپاس گزاری طراحی ویژه جان جهان ( در حوزه درک معنوی جهان هستی، پیدا کردن آرامش و شادی حقیقی و رشد شخصیتی مثبت و امیدوار )، 2- دوره شگفت انگیز من برتر (در حوزه عزت نفس، اعتمادبنفس و خودشناسی) و  3- دوره قدرتمند هدف، نظم و تحقق رویاها (در حوزه شناخت ذهن، قدرت های انسان، معناگرایی، قوانین کائناتی و نظم انضباط شخصی ) را ارائه داده است. و دارای بیش از 4000 دانشجو در 9 کشور دنیا می باشد و اینبار با سالها تجربه و تخصص در دنیای اموزش اصولی و علمی اقدام به ارائه دوره رایگان راز زندگی موفق کرده است تا به امید خدا فرصت و بستر آموزش های زندگی ساز را برای همگان به ارمغان آورده باشد.

 

به امید داشتن زندگی آگاهانه و عاشقانه و پر از دست اوردهای معنوی و مادی

شرکت بین المللی جان جهان

7
درس
6
ساعت صوتی
6
تمرین
پرداخت 3 مرحله ای
پشتیبانی ۲۴ ساعته
0 روز تضمین بازگشت شهریه
دسترسی مادام العمر
قیمت پرداخت1مرحله ای
قیمت پرداخت3مرحله ای
بزودی
بزودی
سرفصل دروس

1
جلسه خوش آمدگویی
5دقیقه
در این جلسه کوتاه با نحوه برگزاری این دوره و شرایط کار با وب سایت توضیح داده می شود
2
موفقیت در تمام جنبه های زندگی
50دقیقه
موفقیت در تمام جنبه های زندگی در جلسه اول این دوره رایگان، در ابتدا با بیوگرافی استاد پویان جعفری و رسالت جان جهان به طور کامل آشنا می شوید، سپس دو پیش شرط مهم جهت استفاده از این دوره فوق العاده به شما گفته می شود که می توانید به دلخواه به کار بگیرید و در ادامه با تعریف موفقیت در زندگی آشنا می شوید که برای اولین بار انسان چند بعدی را در چهار جنبه زندگی بررسی می کنیم و در نهایت با تمریناتی که داده می شود به تعیین اهدافی گسترده می پردازیم.
3
اهمیت ذهن و راه های محافظت کامل از آن
46دقیقه
اهمیت ذهن و راه های محافظت کامل از آن در دومین جلسه، رازی دیگر برای داشتن زندگی موفق برای شما توضیح داده می شود و با آگاهی های این جلسه متوجه می شوید که، چرا همه انسان های معمولی در راه موفقیت شکست می خورند؟ و چرا تقریبا همه مردم دنیا راه موفقیت را کلا اشتباه طی می کنند؟ همچنین به راه کارهای فوق مهم برای حفظ سلامتی ذهن و جسم می پردازیم و با انجام تمرینات فوق العاده ای که در این جلسه عنوان می شود سبک زندگی خود را متحول می کنید.
4
راز آرامش و شادی و کلید جادویی آن
38دقیقه
راز آرامش و شادی و کلید جادویی آن در سومین جلسه، راز آرامش و شادی را که کاملا یک مساله درونی هست را توضیح می دهیم و راه ایجاد آرامش و شادی عمیق درونی و کلید جادویی و معجزه آمیز ایجاد آن را در اختیار شما می گذاریم. شما با آگاهی هایی که از این جلسه شگفت انگیز بدست می آورید به قدرتی می رسید که بدون اتفاقات فیزیکی، آن چیزی که هدف، رویا و آرزوی شماست و همه آن احساس هایی که از داشتن آن آرزو خواهید داشت را با متافیزیک به زیبایی در وجود خود حس می کنید.
5
عزت نفس مهم ترین اصل در دنیای موفقیت
59دقیقه
در جلسه چهارم، با رازی دیگر در مقوله موفقیت آشنا می شوید، در این جلسه مهم در مورد عزت نفس که یکی از مهم ترین و اصلی ترین، اصل های دنیای موفقیت هست صحبت می کنیم. با آگاهی های این جلسه، با خود واقعی تان رو به رو می شوید و می آموزید که چگونه منِ برتر خود باشید و یک شخصیت عزتمند و قدرتمند، از خود بسازید. در پایان این جلسه فوق العاده و با تمریناتی که انجام می دهید، به خودشناسی می رسید و کلا سبک زندگی و لایف استایل شما تغییر می کند.
6
احساس مسئولیت، احساس گناه و احساس ترس از خدا
57دقیقه
در جلسه پنجم، متوجه می شوید که چگونه پرونده های باز ذهن خود را ببندید... و با تکنیک هایی که در این جلسه مهم می آموزید ، احساس گناهی که سالیان سال با خود حمل می کردید را یک بار، برای همیشه بر زمین می گذارید و به آرامشی که همیشه به دنبالش هستید، دست پیدا می کنید. در این جلسه فوق العاده به خدای عاشق نزدیک تر می شوید و یک ارتباط عاشقانه، صمیمانه و شاد را با خدای مهربان تجربه خواهید کرد.
7
هدفگذاری، یکی از مهمترین قوانین جهانِ هستی
44دقیقه
در جلسه ششم این دوره فوق العاده با مهمترین قوانین جهان هستی آشنا می شوید که یکی از این قوانین هدفگذاری است. با آگاهی های این جلسه مهم، می آموزید چگونه رویاهای خود را به زیبایی به واقعیت تبدیل کنید. رازِ رسیدن به خواسته ها و فرمولاسیون کائنات برای تحقق بخشیدن به اهداف خود را یاد می گیرید
8
پاشنه آشیل موفقیت
56دقیقه
در جلسه هفتم این دوره قدرتمند، شما با یکی دیگر از رازهای جهانِ هستی آشنا می شوید و پی می برید که چرا تاکنون به اهداف خود نرسیده اید؟ و با آگاهی های این جلسه مهم می توانید به راحتی اهدافی که نوشتید را به واقعیت تبدیل کنید.

با مشاوران ما به صورت انلاین مکالمه کنید
شروع مکالمه با مشاوران

شرکت بین المللی جان جهان

بازگشت به بالا
آموزشگاه اینترنتی جان جهان
دانشگاه غیرحضوری جان جهان با نگاهی جامع نگر روی تمام بعدهای انسانی کار می کند و به شما کمک می کند تا روحی رستگار و متعالی، ذهن ثروتمند، روانی آرام و شاد و جسمی سلامت پرانرژی داشته باشید. دوره های آموزشی جان جهان همگی بر اساس آخرین متد آموزشی آکادمیک امریکا و با نگاهی ویژه به عرفان کهن ایران زمین به کوشش استاد پویان جعفری به روشی آسان و نوین با تضمین موفقیت طراحی شده اندو در تمام جنبه های موفقیت مالی، موفقیت عاطفی، موفقیت سلامتی و موفقیت معنوی خدمات آموزشی تخصصی ارائه می دهد
استفاده از مطالب عمومی وب سایت پویان جعفری فقط برای اهداف غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت بین المللی جان جهان میباشد و هر نوع سواستفاده از محصولات و خدمات این سایت دارای پیگرد قانونی داخلی و بین المللی خواهد بود