استاد پویان جعفری

مربی معنوی زندگی و هیپنوتراپیست بالینی

پویان جعفری بنیان گذار اولین دانشگاه غیرحضوری توسعه مهارت های فردی بر اساس متد جامع نگر در جهان پارسی زبان می باشد که تا کنون با طراحی دوره ها و کارگاه های آموزشی موفقیت، ثروت، رشد شخصیتی و تحول فردی در امریکا، ایران و هفت کشور دیگر بیش از 4000 دانشجو موفق را تعلیم داده است

دارای کارشناسی اقتصاد از دانشگاه اشرفی اصفهان، کارشناسی ارشد امور مالی از دانشگاه EMU اروپا و هیپنوتیزم درمانی بالینی از دانشگاه HMI امریکا می باشد.

همچنین دارای تخصص های متعدد دیگری در انرژی درمانی، شبیه سازی درمانی، رویا درمانی و برنامه ریزی عصبی زبانی می باشند.

درادامه شما از نزدیک با استاد پویان جعفری از زبان خودشان آشنا می شوید.

مدارک رسمی و مجوز های فعالیت

تخصص هیپنوتیزم درمانی

تخصص هیپنوتیزم درمانی از اولین دانشگاه هیپنوتیزم امریکا و جهان مورد تایید سازمان آموزش و پرورش کالیفرنیا و امریکا

مجوز از اتحادیه هیپنوتیزم کالیفرنیا

مجوز هیپنوتیزم درمانی از اتحادیه هیپنوتیزم درمانی منطقه ایی 472 لس انجلس کالیفرنیا

عضو انجمن هیپنوتیزم درمانی امریکا

عضو حرفه ایی انجمن هیپنوتیزم درمانی امریکا

مدرک هیپنوتیزم شبیه سازی درمانی

مدرک تخصصی هیپنوتیزم شبیه سازی درمانی که شامل 6 مدرک تخصصی پایه از پیشرفته می باشد

پویان جعفری هستم

با نام و یاد خدای مهربان،  خدای مهربان و شاد و عاشق

چند خطی را میهمان من باشید تا باب آشنایی ما آگاهانه رقم بخورد.

کمتر از 17 سال داشتم که همه چیز از پوچی آغاز شد، وارد دنیای ترسناک پوچ انگاری شده بودم و همه چیز را پوچ می انگاشتم وهرچه که جلوتر می رفتم، بیشتر در درون فکرهای مخرب غرق می شدم.

و این شد سرچشمه شکوفایی من، چراکه تضاد را برای من به ارمغان آورد، تضاد همان اصل مهمی است که کل این جهان براساس آن آفریده شد.

دستاورد این تضاد شد 10 سال سردرگمی و طرح کردن سوالات و چرایی های بسیار و همین امر بود که مرا رو به جلو فرا می خواند و حاصل آن تجربه دنیاهای معنوی بسیار شد، ازمهر پرستی، مانوی ها تا زرتشتیان، و یا ادیان ابراهیمی تا مکتب های آسیای شرقی، و یا فرقه های امریکای جنوبی تا متد نوین این روزها که خدا را صرفا انرژی می پندارند.

همه را گشتم و گشتم و از لابلای شکاف های معنوی هریک گذر کردم تا که  به عرفان ایران زمین رسیدم، به اشعار دلربای حافظ،  سعدی و ابوسعید ابولخیر، با عشق بازی های عطار، باباطاهر و خیام مست گشتم و در اخر بوسیله مولانای جان، عاشق شدم و عشق حق را دریافتم.

از زمانی که توانستم خدا را باور کنم و گوشه ایی از عشق بی اندازه اش را نسبت به خود را درک کنم همه چیز تغییر کرد و تمام جنبه های معنوی و مادی زندگی ام دچار تحول شد و هر آنچه را که خواستم توانستم خلق کنم.

تا قبل از این اتفاق مبارک نیز، من انسان بسیار موفقی  در دیگر عرصه های ( بجز بعد معنوی و روحانی) زندگی ام بودم، تحصیلات عالی درداخل و خارج از کشور، موفقیت های بسیار در تجارت و داد و ستدهای مالی ام در ایران، مهاجرتی بسیار موفق به امریکا، موفقیت های مدیریتی ام در 2 شرکت بزرگ امریکایی در کالیفرنیا و ...، اما تمام این موفقیت ها و پیروزی ها را با سختی و زحمت فراوان بدست میاوردم، همراه با ترس ها، تاریکی ها و یا با بحث ها و جدل های فراوان.

تا قبل از اینکه با قانون های انرژی و جذب آشنا شوم، بصورتی کاملا سنتی عمل می کردم و مانند همه انسان ها عادی دارای افکاری عادی همراه با حفره های منفی واشتباه فراوان بودم و طبیعتا دستاوردهایم نیز همراه با مشقات خاص خودش بود تا اینکه با حوزه انرژی و قدرت ذهن آشنا شدم و خیلی زود شاهد تاثییرات مثبتی در زندگی ام بودم و بیشتر و بیشتر به این حوزه علاقه مند شدم , و تحقیقات بسیار مفصلی را آغاز کردم تا بتوانم تمام جنبه های ذهن خود را بشناسم و با استفاده از قدرت فکرم , آنچه در رویا دارم را محقق کنم.

پس از کسب این آگاهی ها شرایطم بسیار عالی و شگفت انگیز بود اما هنوز یک چیزی کم بود، با اینکه دیگر آن سختی ها و دشواری های قبل را نداشتم و پیشرفت های مادی خوب و جذب های عالی و آسانی داشتم، اما هنوز احساس آرامش قلبی نداشتم.

کتاب ها و تئوری های بسیاری را مطالعه کرد بودم و با اکثر نظریه پردازان حوزه جذب و موفقیت آشنایی و بعضا ارتباط نزدیک داشتم, و آهسته آهسته متوجه می شدم که تدریس ها و آموزه های غریب به اتفاق این نازنینان ها بر اساس ساختار ذهن انسان است و تقریبا همگی فقط در حال صحبت کردن از تکنیک های  ذهنی و به اصطلاح منتال هستند.

و درست به همین دلیل من هنوز احساس خلا داشتم، تا آنکه آن اتفاق مبارک افتاد و من بعد روحانی, معنوی و گمشده خود را کشف کردم. بله دوستان من، آن حلقه گم شده زندگی من و تمام علوم و فنون جذب و رشته های مشابه آن، بعد معنوی انسان هست و به محض آشنایی من و هو همه چیز زیباتر شد , رنگی تر شد و بسیار عاشقانه تر شد.
 

بلبلم مرغم طوطی ام  جز زبان عشق نتوانم گفتن


دوست دارم توصیف این عشق را تا بلندای هزاران صفحه ادامه دهم و البته در بخش های دیگر وبسایت من, شما به فراوان می توانید آن را مشاهده کنید، ولیکن در اینجا به قسمت پایانی صحبت هایم با شما و آن خلا موجود در کتب و تکنیک های جذب می پردازم.

تمام آن تجربه های معنوی و گذر از وادی های متفاوت و همچنین مطالعه ی تمام تئوری ها و کتاب های دنیای جذب و قدرت ذهن، به من کمک کرد تا جهان بینی بسیار ژرفی را پیدا کرده باشم، و این بار خداوند را بسیار آگاهانه تر بشناسم و عشق و بزرگی او را با ذهن و قلبم درک کنم.

هرچه که می گذشت بیشتر متوجه بعد معنوی تمام آن قوانین جذب و انرژی می شدم و ردپای قدرتمند خداوند را در تمام این قوانین موفقیت و قدرت ذهن می دیدم. و مشتاقانه قدم گذاشتم در راه کشف ارتباط این قوانین ذهنی و اصول معنوی خداوند و هرچه که بیشتر در این راه مجاهدت کردم بیشتر متوجه زبان شیوا و صریح خداوند شدم. تا جایی که بخوبی با ساز و کار این جهان هستی آشنا شدم و حضور خداوند و دستورالعمل های واضح او را بخوبی درک کردم , قوانینی که بسیار مهم و در عین حال ساده هستند و بوسیله آنها می توان به سعادت, ثروت و هرآنچه می خواهیم برسیم.

خداوند از روز ازل با ما به روش های متفاوت در حال سخن گفتن بوده است و ما نمی شنیدیم و بلندترین صدای او در واقع همان قوانین حاکم بر جهان هستی هستند. و از زمانی که لیاقت پیدا کردم خداوند را آگاهانه بپرستم، توفیق درک این قوانین به من داده شد، پرده های چشمانم کنار رفتند و توانستم ببینم و بشنوم این صدای بلند و برحق خداوند را.

قوانینی که من انها را بر دو قسم دسته بندی می کنم: قوانین ملکوتی و در زیر مجموعه آن قوانین کائناتی.

قوانین کائناتی شکل ظاهری, پیدا و بسیارمهم صدای خداوند هستند، و تمام قوانین جذب و دنیای مثبت اندیشی بخشی از همین قوانین مهم کائناتی محسوب می گردند، که اگر ما این قوانین مهم را به خوبی بیاموزیم و درک کنیم زندگی خود را می توانیم در چند بعد مهم  متحول کنیم.
بخشی کوچکی از قوانین کائناتی همان تکنیک های ذهنی و جذب هستند که این روزها به فراوان در تمام سازمان های آموزشی نوین از آن صحبت می شود, ولی دارای خلایی بزرگ است و آن شناخت و درک ماهییت انسان ,جهان و خداوند است.

 درک درست این قوانین کائناتی مستلزم داشتن آگاهی و شناخت از قوانین ملکوتی است. قوانینی که بصورت مستقیم با روح و آن جان لایتنهای ما سروکار دارند و بر فراز قوانین کائناتی می باشند. قوانین ملکوتی شکل پنهانی صدای خداوند را تشکیل می دهند و در واقع این قوانین معنوی هستند که اصل می باشند و شناخت و درک آن می تواند انسان را در تمام و همه بعدهای زندگی خویش شکوفا سازد و به ان هدف غایی سوق دهد.

در نهایت پس از تمام این سالها به لطف خداوند توانستم به متد شگفت انگیز آموزشی و منحصربفرد جان جهان دست یابم. متدی که نگاهی بسیار نو به معنویت دارد و همزمان بر روی جذب شادی و ثروت تمرکز دارد. 

شرکت بین المللی جان جهان بنیان نهاده شد تا بوسیله آن رسالت بزرگ آگاه سازی و عاشقی من را جامه ی عمل پوشاند.

من این مژده را به تک تک شما دوستانی که هم اکنون روبروی من هستید می دهم که شما می توانید انسانی بسیار ثروتمند در تمام جنبه های زندگی خود باشید، انسانی باشید پر از عشق خود، خدا و خانواده، پر از آرامش، پر از شادی، پر از سلامتی و پر از پول و ثروت های مادی.

این امکان برای تمام انسان ها به یک اندازه و به فراوانی وجود دارد، کافی است که خداوند را آگاهانه بشناسیم و قوانین جهان هستی را درک کنیم، سپس با تکیه بر توانایی های ذهنی خود هرآنچه را که می خواهیم را می توانیم خلق کنیم.

در شرکت بین المللی جان جهان دوره هایی ارائه می شود که از همه از روی عشق و آگاهی خلق شده اند. از تک به تک تکنیک ها و آموزه هایی که طراحی کردم، ابتدا خودم نتیجه گرفتم و با بند بند جانم حس شان کردم و از روی ایمان کامل و راسخی که به آنها دارم در حال ارائه شان می باشم. دوره های که تمام قوانین ملکوتی و کائناتی را در برمی گیرد، روح شما را جلا می دهد و نهایت ظرفیت و قدرت ذهن شما را شکوفا می کند.

همراه من باشید تا باهم عاشقی را با خدا و خود تجربه کنیم و آگاهانه زندگی ایی را بسازیم که سراسر آرامش و شادی و ثروت باشد.

یاحق

پویان جعفری