course-detail-cover
دوره عاشقانه سپاس گزاری

روند دوره سپاسگزاری طراحی ويژه پويان جعفری

برای اولين بار در جهان فارسی زبانان دوره سپاسگزاری به روشی نوین و تخصصی توسط شركت بين المللی جان جهان برگزار می شود. اين دوره بر اساس كتاب خانم راندا برن می باشد اما با متد آموزشی كاملا متفاوت و منحصربفرد اقای پويان جعفری

دوره سپاس گزاری در طی ٣٠ روز برگزار می شود، و دارای ٦٠ درس و فايل صوتی می باشد. شما در دو بخش صبح و نيمروز در هر روز، دو قسمت از اين دوره را در پروفایل كاربری ويژه ی خود در وبسايت دريافت می كنيد.

در فايل های قسمت اول هر روز تمركز بر آموزه های كتاب هست که با بيان شيوای آقای پويان جعفری، طرز بيان منحصربفرد كلمات و جملات، انرژی كلام ايشان شما را كامل درحال و هوای شكرگزاری غرق می كند، به همراه تكنيك های تحصصی تری كه علاوه بر متن كتاب در اختيار شما قرار می گيرد

هر روز شما علاوه بر دريافت يك فايل صوتی قسمت اول ، يك فايل صوتی قسمت دوم نيز دريافت می كنيد كه كاملا بر اساس تجربه های معنوی خود آقای پويان جعفری می باشد و از روزهايی كه خودشان در حال خواندن و انجام تمرينات سپاسگزاری بوده اند صحبت می شود، و با جزئیات فراوان و توضیح های بسیار مهم شفاف تری قسمت اول درس هر روز را توضیح می دهند و شما با تفسیر و معنای کامل هر درس و هر تمرین آشنا می شوید.

در این دوره معنوی و عاشقانه شرکت کنید و در تمام ابعاد زندگی خود شکوفایی و موفقیت را تجربه کنید و در ضمن شما پس از شرکت در این دوره در صورت عدم رضایت می توانید تا 7 روز شهریه خود را بازپس بگیرید و شرکت بین المللی جان جهان ضمانت بازگشت 100% شهریه را برای 7 روز تضمین کرده است.

 

چرا پيشنهاد می كنيم در دوره شگفت انگيز سپاسگزاری طراحی ويژه پويان جعفری را شركت كنيد؟

در اين دوره معنوی، بعد روحانی شما آشكارتر از هر زمان ديگر می شود، شما عاشق می شويد عاشق خدا ، خود و تمام جهان. 

 اين دوره شگفت انگيز به شما كمك می كند سطح بالای از آرامش و شادی را احساس كنيد .در اين دوره شما با تكنيك هايی كه می آموزيد و تمرين های مستمری كه انجام می دهيد، معجزه را وارد زندگی خود می كنيد

می دانم كه كلمه معجزه در ابتدا كمی دست نيافتنی به نظر می رسد،  اما خانم راندا برن، آقای پويان جعفری مدرس اين دوره ، خانواده ايشان، صدها دانشجوی جان جهان و هزاران انسان ديگر با چشمان خود معجزه را ديده اند و با عمق وجود به آن ايمان دارند در اين دوره شما شاهد تحولات بزرگی در زمينه های مختلف زندگی خود خواهيد سلامتی شما احيا می شود.  روابط شما جان عاشقانه دوباره می گيرد ، كار و درآمد شما دارای بركت الهي می شود و  نگاه شما به زندگی و جهان بسيار تغيير می كند.

 

رابطه قانون جذب و سپاسگزاری

سپاسگزاری در واقع قانون جذب به زبان معنوی است .طبق قانون جذب ما به هرآنچه كه فكر می كنيم ، در موردش صحبت می کنيم و يا توجه می كنيم را جذب می كنيم و راز سپاسگزاری دقيقا همين جا هست دوست من،  وقتي شما سپاسگزاری می كنيد، در واقع توجه خود را بر روی نكات مثبت و دارايی های خود می بريد و طبق قانون جذب ، ما از آن مواردی كه در حال شكرگزاری ( توجه كردن و صحبت كردن ) هستيم بيشتر جذب می كنيم.

دقت داشته باشيد كه عكس اين قضيه هم صادق است و وقتی ما انسان قدر شناسی نيستيم و شكر حق را بجای نمي آوريم در واقع توجه خود از داشته ها و دارايی های خود برداشته اييم و اين يعنی اينكه ما ازآنها راضي نيستيم و می بايست از زندگی ما بروند  و اين می شود كه رابطه ها از هم می پاشد ،شكست های مالی اتفاق می افتد و يا سلامتی ما دچار مشكل می شود.

با قدرت سپاسگزاری شما با فركانس و انرژی بسيار بالای كيهانی همسو می شويد و مادامی كه در اين مدار قرار داريد، پيوسته جذب های خوب و مثبت و خير داريد

چگونه اين راز بزرگ سپاس گزاری به كار می فتد؟  ممكن است با خود بگوييد من همواره در حال شكر خدا هستم و هميشه برای هرچيزی خدا را شكر می كنم ، ولی چرا وضعيت زندگی من هيچ بهبودی پيدا نمی كند؟ اين دقيقا همان دليلی است كه شما برای آن نياز داريد در دوره سپاس گزاری طراحی ويژه پويان جعفری شركت كنی.

شكرگزاری بايد حس شود و از عمق وجود شما بر بيايد ، می بايست عملگرايانه باشد و نه فقط كلامی باشد و از روی عادت بگوييم خدايا شكرت. در اين دوره شما مي آموزيد كه چطور با احساس واقعی سپاسگزاری كنيد و درجه فركانس ذهن شما آرام آرام ساخته می شود تا جايی كه براحتی از صميم قلب می توانيد سپاس گزاری كنيد و در نهايت جذب های خوبی داشته باشيد.

 

سپاس گزاری از نگاه فرزانگان

همواره در طول تاريخ عرفا و بزرگان بسياری به ويژگی شكرگزاری اشاره كرده اند ، شاعرهای به نام ايرانی در مورد شكرگزاری شعرها سرودند و در كتب های مقدس اديان مختلف از اهميت ان بسيار صحبت شده است.

شيخ بزرگ سعدی در گلستان، اين شاهكار ماندگار می فرمايد:

منّت خدای را عز و جل که طاعتش موجب قربتست و به شکر اندرش مزید نعمت، هر نفسی (نفس) که فرو می رود ممدّ حیاتست و چون بر می آید مفرّح ذات پس در هر نفسی دو نعمت موجودست و بر هر نعمتی شکری واجب .

و يا در يكی از مثنويات خود چنين می سرايد:

دوام دولت اندر حق شناسیست      زوال نعمت اندر ناسپاسی است

اگر فضل خدا بر خود بدانی         بماند بر تو نعمت جاودانی

 

از اين نثر و اشعار زيبا و صد ها مورد ديگری كه در طول تاريخ ثبت شده است، بيشترپی به اهميت شكرگزاری می بريم. شكرگزاری فرصت بزرگی است كه با استفاده از آن می توانيم نعمات و بركات خداوندی را سپاس گوييم و به اين وسيله گوشه ايی از موهبت های اورا مورد قدر شناسی قرار دهيم .آنقدر نعمت ها و فرصت های خدادادی در زندگی ما بيشمار است كه با شكرگزاری مداوم به درگاه الهی ما تنها بخش كوچكی از الطاف او را سپاس می گوييم.

 

جناب ابوسعيد ابوالخير در يكی از رباعيات زيبای خود چنين می سرايد:

من بی تو دمی قرار نتوانم کرد   احسان ترا شمار نتوانم کرد

گر بر تن من زفان شود هر مویی   یک شکر تو از هزار نتوانم کرد

 

و يا سعدی می فرمايد:

از دست و زبان که برآید       کز عهده شکرش به در آید

 

شكرگزاری يك توفيق الهی است كه بوسيله آن خدا را بهتر می شناسيم ، زمانی كه موهبت های زندگی خود را برمی شماريم و شكرش را می كنيم، به بزرگی و بخشش و كرم او بيشتر پی می بريم  و اينگونه رابطه ی آگاهانه و معنوی خود با معبود خويش را می سازيم  واز اين طريق احساس خوب امنيت و پشتيبانی خداوند مهربان را كه همواره در طول زندگی ما همراه مان بوده است را درك می كنيم و با خيال راحت و مطمئن به زندگی خود ادامه می دهيم.

61
درس
18
ساعت فایل صوتی
0
تمرین
پرداخت 3 مرحله ای
پشتیبانی ۲۴ ساعته
7 روز تضمین بازگشت شهریه
دسترسی مادام العمر
قیمت پرداخت1مرحله ای
قیمت پرداخت3مرحله ای
بزودی
بزودی
سرفصل دروس

1
خوش آمد گویی و توضیح قوانین دوره
13دقیقه
خوش آمد گویی و توضیح قوانین دوره
2
مقدمه بخش 1 : یک راز بزرگ بر ملا می شود
15دقیقه
آیا دوست دارید قدرشناسی به یک روش در زندگیتان تبدیل شود ؟ در این دوره 30 روزه طراحی ویژه پویان جعفری، تمرینات به گونه ای طراحی شده است که به شما می آموزد چگونه نیروی قدرشناسی را به کار بگیرید و سلامتی، پول، شغل و روابط خود را بهبود ببخشید.
3
مقدمه بخش 2 : آیا معجزه شکرگزاری را باور دارید؟
12دقیقه
آیا دوست دارید یک فرمول طلا آموزش ببینید که به کمک آن به هر خواسته ای دست پیدا کنید؟ در این دوره بینظیر 30 روزه تکنیک های جادویی را آموزش می بینید که در زندگی شما معجزه می کند و می توانید تمام خواسته های خود را به واقعیت تبدیل کنید.
4
روز 1 بخش 1 : مواهب تان را بشمارید
12دقیقه
آیا دوست دارید، زندگی شما به سرعت متحول شود؟ ما در این جلسه به شما آموزش می دهیم که چگونه با قدرت شکرگزاری، مواهب بیشتری جذب کنید و تمام خواسته های خود را محقق سازید.
5
روز 1 بخش 2 : مواهب تان را بشمارید
9دقیقه
آیا راز جذب و دریافت هر موهبتی را می دانید؟ ما در جلسه اول ( بخش دوم ) به شما آموزش می دهیم چگونه با تکنیک های اعجازگونه به راحتی هر خواسته ای را جذب کنید.
6
روز 2 بخش 1 : یادداشت شکرگزاری
8دقیقه
در این جلسه تکنیکی را آموزش می بینید که به وسیله آن شما تبدیل به یک آهن ربا و مغناطیس جذب مهربانی و سلامتی و شادی و ثروت می شوید و می آموزید که چگونه در تمام لحظات شکرگزار نعمت های الهی باشید.
7
روز 2 بخش 2 : مهمترین لحظات برای جذب
8دقیقه
آیا می دانید مهمترین لحظات و دقیقه های 24 ساعت ما برای جذب چه زمانی است؟ ما در جلسه دوم ( بخش دوم )، به شما آموزش می دهیم چگونه قبل از رفتن به عالم خواب و رویا ذهن خود را برای جذب سلامتی، عشق، پول و ثروت آماده کنید.
8
روز 3 بخش 1 : معجزه در روابط
17دقیقه
آیا دوست دارید از این آگاهی پیدا کنید که چگونه در روابط اجتماعی و عاطفی خود با همکاران، دوستان، خانواد و شریک عاطفی یک تحول بزرگ ایجاد کنید؟ ما در جلسه سوم ( بخش اول )، به شما آموزش دادیم و به زیبایی به این آگاهی دست پیدا می کنید.
9
روز 3 بخش 2 : روابط شگفت انگیز
9دقیقه
در روز سوم ( بخش دوم) در مورد مسئله بسیار مهمی صحبت می شود که اگر آن را آموزش ببینید، تمام روابط عاطفی شما شکوفا می شود
10
روز 4 بخش 1 : سلامتی خارق العاده
17دقیقه
آیا می دانستید شکرگزاری یک پادزهر است؟ در این جلسه به شما تکنیکی آموزش می دهیم که در هر وضعیتی که باشید، به صورت اعجازگونه سلامتی شما افزایش می یابد .
11
روز 4 بخش 2 : سلامتی جادویی
8دقیقه
ما در جلسه چهارم ( بخش دوم)، یک تکنیک جادویی آموزش می دهیم که انجام این تکنیک خارق العاده فقط 2 دقیقه زمان می برد و شما می توانید با انجام این روش هر نوع بیماری را از خود دور کنید.
12
روز 5 روز 1 : اسکناس جادویی
17دقیقه
در جلسه پنجم ( بخش اول) روش هایی می آموزید که به کمک آن به طور معجزه آسا پول شما افزایش می یابد و آهن ربای جذب پول و ثروت می شوید.
13
روز 5 بخش 2 : پول خارق العاده
13دقیقه
در جلسه پنجم ( بخش دوم) شما یکی از قوانین مهم ملکوتی را می آموزید که به کمک آن ، معجزه وار پول شما افزایش می یابد
14
روز 6 بخش 1 : راز پیشرفت کارها
17دقیقه
در جلسه ششم ( بخش اول)، تکنیک فوق العاده ای را می آموزید که به شما کمک می کند در شغل خود ارتقاء پیدا کنید و کسب و کارتان نیز رونق پیدا می کند.
15
روز 6 بخش 2 : کارهای شگفت انگیز
21دقیقه
در جلسه ششم ( بخش دوم)، می آموزید چگونه می توانید به راحتی فرصت های شغلی را جذب کرده و در کسب و کار خود رشد کنید.
16
روز 7 بخش 1 : راه های خروج از منفی بودن
17دقیقه
در جلسه هفتم ( بخش اول)، با یک تکنیک کارآمد و جادویی می توانید اتفاقات منفی را به نفع خود تغییر دهید و به زیبایی اعجاز در دنیای بیرون رخ می دهد.
17
روز 7 بخش 2 : یک راه کارآمد بدون منفی بودن
19دقیقه
در جلسه هفتم ( بخش دوم)، با تکنیک خارق العاده ای که آموزش می بینید، هر وضعیت منفی را می توانید بهبود ببخشید، روحیه شما نسبت به اتفاقات بهتر شده و راه حل ها نمایان می شوند
18
روز 8 بخش 1 : مواد غذایی معجزه آسا
16دقیقه
در جلسه هشتم ( بخش اول)، با یک تکنیک بینظیر می آموزید چگونه به آب و غذایی که میخورید برکت ببخشید و انرژی مثبت را در درونتان قویتر کنید.
19
روز 8 بخش 2 : عناصر شگفت انگیز
17دقیقه
در جلسه هشتم ( بخش دوم)، به زیبایی می آموزید چگونه می توانید با قدرت شکرگزاری، به وزن دلخواه و ایده آل خود دست یابید و وجودتان پر از انرژی الهی شود
20
روز 9 بخش 1 : پول رُبا
14دقیقه
در جلسه نهم ( بخش اول)، می آموزید با قدرت شکرگزاری چگونه می توانید یک زندگی غنی توام با پول و ثروت را برای خود رقم بزنید.
21
روز 9 بخش 2 : جذب کننده پول
22دقیقه
در جلسه نهم ( بخش دوم) آموزش می بینید که چطور با قدرت شکرگزاری تمام بهانه های شما برای جذب پول از بین می رود و به راحتی تبدیل به مغناطیس پول می شوید.
22
روز 10 بخش 1 : گرد معجزه آسای سپاسگزاری
20دقیقه
در جلسه دهم ( بخش اول )، با یک تکنیک بسیار بینظیر می آموزید که چگونه با روش قدرشناسی، حس عاشقی و نوع دوستی را به اطرافیان منتقل کنید و با گرد سپاسگزاری نه تنها زندگی هر کسی را دگرگون می کنید، بلکه وجودتان پر از شادی و شعف می شود
23
روز 10 بخش 2 : از همه انسانها قدردانی کنید
16دقیقه
در جلسه دهم ( بخش دوم )، با یک تکنیک معجزه آسا می آموزید که چگونه می توانید با قدرت شکرگزاری در سرنوشت دیگر انسانها تاثیرگزار باشید.
24
روز 11 بخش 1 :یک صبح فرح بخش
11دقیقه
در جلسه یازدهم ( بخش اول )، می آموزید که چگونه با ادغام معجزه شکرگزاری به برنامه صبحگاهی خود، روز خود را خوشایند کنید.
25
روز 11 بخش 2 :یک صبح خارق العاده
16دقیقه
در جلسه یازدهم ( بخش دوم )، تکنیکی را می آموزید که هر روز خود را با یک حس متفاوت و بینظیر آغاز کنید و از روزمرگی نجات پیدا می کنید.
26
روز 12 بخش 1 :افراد خارق العاده
14دقیقه
در جلسه دوازدهم ( بخش اول )، تکنیکی را یاد می گیرید که به کمک این روش می توانید اعجاز قدرت شکرگزاری را به زیبایی در زندگی ببینید و موارد اعجاب انگیز بیشتری را جذب می کنید.
27
روز 12 بخش 2 : نقطه عطف زندگی
16دقیقه
در جلسه دوازدهم ( بخش دوم )، یاد می گیرید که چگونه با قدرت سپاسگزاری افرادی که سر بزنگاه در زندگی شما قرار گرفته اند را شناسایی کنید و همچنین پی به راز آفرینش و هستی خود می برید.
28
روز 13 بخش 1 : به همه رویاهایت تحقق ببخش
20دقیقه
در جلسه سیزدهم ( بخش اول)، تکنیک جادویی بسیار مهمی را آموزش می بینید که به وسیله آن به طور معجزه آسا خواسته ها به سمت شما حرکت می کنند، شما نمی دانید چطور و از کجا به خواسته ات می رسی، ولی طبق قانون کائنات و تکنیکی که می آموزید به راحتی هر خواسته ای را خلق می کنید.
29
روز 13 بخش 2 : راز تحقق خواسته ها
17دقیقه
در جلسه سیزدهم ( بخش دوم )، یاد می گیرید چگونه خواسته های خود را بنویسید و با قدرت شکرگزاری هر خواسته ای را خلق کنید. راز تحقق خواسته ها را در این جلسه فوق العاده به راحتی می آموزید.
30
روز 14 بخش 1 : روزی خارق العاده داشته باش
16دقیقه
در جلسه چهاردهم ( بخش اول )، استاد پویان جعفری تکنیک قدرتمندی را آموزش می دهند که پلن روزانه خود را می توانید همانطور که می خواهید بنویسید و تمام اتفاقات را به نفع خود رقم بزنید.
31
روز 14 بخش 2 :فیلم نامه زندگیت را بنویس
19دقیقه
آیا می دانید با نوشتن فیلم نامه زندگی به راحتی و آسانی اعجاز در زندگی شما اتفاق می افتد؟ در جلسه چهاردهم ( بخش دوم )، می آموزید چگونه فیلم نامه زندگی خود را بنویسید و اتفاقات روزانه را همان طوری که می خواهید خلق کنید.
32
روز 15 بخش 1 : روابط خود را به گونه ای معجزه آسا بهبود ببخشید
19دقیقه
در جلسه پانزدهم ( بخش اول )، شما می آموزید هر احساس بدی که نسبت به طرف مقابل دارید، با قدرت شکرگزاری می توانید به سرعت این احساس بد را از بین برده و روحیه خود را التیام ببخشید.
33
روز 15 بخش 2 : معجزه شکرگزاری در روابط
15دقیقه
در جلسه پانزدهم ( بخش دوم )، تکنیکی را می آموزید که با قدرت شکرگزاری می توانید هر نوع رابطه ای را بهبود ببخشید و احساس شما از هر نظر عالی می شود.
34
روز 16 بخش 1 : شگفتی و اعجاز در تندرستی
17دقیقه
در جلسه شانزدهم ( بخش اول )، شما با تکنیک هایی سه جانبه می آموزید که چطور نتایج بهبود سلامتی را تسریع ببخشید و میزان سلامتی و شادی شما به طور چشم گیری افزایش می یابد.
35
روز 16 بخش 2 : اعجاز شکرگزاری در سلامتی
17دقیقه
در جلسه شانزدهم ( بخش دوم )، شما با تکنیک قدرتمند شکرگزاری می آموزید که چگونه عضوهای بیمار را بهبود ببخشید و سلامتی خود را افزایش دهید.
36
روز 17 بخش 1 : چک خارق العاده
16دقیقه
در جلسه هفدهم ( بخش اول )، با یک تکنیک جادویی می توانید هر پولی که دلتان می خواهد را به طور معجزه آسا جذب کنید. توضیحات کامل در این جلسه گفته شده است.
37
روز 17 بخش 2 : راهکار افزایش درآمد
25دقیقه
در جلسه هفدهم ( بخش دوم )، متوجه می شوید چه احساسی نسبت به پول دارید و با تکنیک های قدرتمندی که می آموزید، یاد می گیرید چگونه درآمد خود را به طور معجزه آسا افزایش دهید
38
روز 18 بخش 1 : فهرست اعجاز آمیز کارهای انجام دادنی
18دقیقه
در جلسه هجدهم ( بخش اول )، با تکنیک خارق العاده ای که می آموزید، یاد می گیرید چطور به قدرت شکرگزاری تکیه کنید و کارهای معجزه آمیز را انجام دهید و مشکلات جزیی و روزمره را سامان دهی کنید.
39
روز 18 بخش 2 : فهرست کارهایی شگفت انگیز که باید انجام شوند
17دقیقه
در جلسه هجدهم ( بخش دوم )، شما چند قانون ملکوتی را می آموزید و به کمک این قوانین می توانید تمام کارهایی که از نظر شما دشوار هست را با تمرینات سپاسگزاری و توکل بر خدا به راحتی انجام دهید.
40
روز 19 بخش 1 : گام های شگفت انگیز و جادویی
14دقیقه
در جلسه نوزدهم ( بخش اول )، می آموزید چگونه با برداشتن هر گام، از قدرت شگفت انگیز شکرگزاری استفاده کنید و معجزه را، حتی در حین راه رفتن و در هر مکانی مشاهده کنید.
41
روز 19 بخش 2 : گام های جادویی
17دقیقه
در جلسه نوزدهم ( بخش دوم )، در کنار چند تکنیک معجزه آمیز، مراقبه های بسیار زیبایی می آموزید که در حین راه رفتن نیز به مدت 1 دقیقه می توانید از این مراقبه ها هنگام پیاده روی استفاده کنید و نتیجه خارق العاده آن را در طول روز ببینید.
42
روز 20 بخش 1 : اعجاز قلب
13دقیقه
در جلسه بیستم ( بخش اول )، با یک تکنیک فوق العاده می آموزید که چگونه با تمرکز بر قلب، اعجاز را در دنیای بیرون ببینید، و با انجام این تکنیک بینظیر وجودتان پر از شادی و آرامش می شود.
43
روز 20 بخش 2 : باورهای قلبی
19دقیقه
در جلسه بیستم ( بخش دوم )، شما با یک تکنیک معجزه آسا و قدرتمند می آموزید که چگونه چاکرا قلب خود را باز کنید و با انجام این تکنیک فوق العاده تمام وجودتان پر از آرامش و شادی می شود و آزاد و رها می گردید.
44
روز 21 بخش 1 : نتایج عالی
18دقیقه
در جلسه بیست و یکم ( بخش اول )، با تکنیک معجزه آسایی که آموزش می بینید، می آموزید چگونه نتیجه هر کاری را به نفع خود رقم بزنید و با انجام این تکنیک جادویی به زیبایی معجزه را برای هر کاری می بینید.
45
روز 21 بخش 2 : پیامدهای با‌شکوه
22دقیقه
در جلسه بیست و یکم ( بخش دوم )، شما با انجام تکنیک های این جلسه بسیار مثبت نگر می شوید و نگرش شما تغییر می کند و می آموزید چگونه نتیجه هر کاری را به نفع خود رقم بزنید .
46
روز 22 بخش 1 : درست مقابل چشمانت
13دقیقه
در جلسه 22 (بخش اول) ، با تکنیک های قدرتمند شکرگزاری که می آموزید، می توانید هر خواسته ای که به نظر شما ناممکن هست را به واقعیت تبدیل کنید و خواسته های خود را به زیبایی محقق ببخشید.
47
روز 22 بخش 2 : در مقابل چشمان شما
16دقیقه
در جلسه بیست و دوم ( بخش دوم )، یک تکنیک جادویی را آموزش می بینید که به واسطه این تکنیک ایمان شما افزایش می باید و می توانید هر خواسته ای را به زودی زود، محقق کنید.
48
روز 23 بخش 1 : هوای اعجاز آوری که تنفس می کنید
13دقیقه
در جلسه بیست و سوم ( بخش اول )، یک تکنیک بسیار ارزشمندی می آموزید که به کمک آن می توانید به عمیق ترین سطح شکرگزاری برسید و هر کسی به عمق شکرگزاری برسد، وفور نعمت را بدون شک دریافت می کند.
49
روز 23 بخش 2 : هوای دلپذیری که تنفس می کنید
16دقیقه
در جلسه بیست و سوم ( بخش دوم )، شما به درجه ای می رسید که آگاهانه تنفس می کنید و عمق نگاهتان به همه چیز تغییر می کند و آرامش شما عمیق تر می شود.
50
روز 24 بخش 1 : عصای خارق العاده
19دقیقه
در جلسه بیست و چهارم ( بخش اول )، یک تکنیک جادویی می آموزید که به کمک آن می توانید انرژی شکرگزاری را به سوی نیازهای یک فرد هدایت کنید.
51
روز 24 بخش 2 : عصای جادویی
12دقیقه
در جلسه بیست چهارم ( بخش دوم )، با طریقه دعا کردن آشنا می شوید و یاد می گیرید چگونه به کمک قدرت دعا به فردی که برایتان مهم است کمک کنید.
52
روز 25 بخش 1 : سرِ نخ معجزه
15دقیقه
در جلسه بیست و پنجم ( بخش اول )، به کمک یک تکنیک جادویی می آموزید که چگونه به نشانه های کائنات توجه کنید ، چون کائنات از رویدادها و افراد برای رسیدن به خواسته های شما استفاده می کند تا به راحتی به خواسته های خود برسید.
53
روز 25 بخش 2 : نشانه های کائنات
18دقیقه
در جلسه بیست و پنجم ( بخش دوم )، با یکی از رازهای کائنات و یکی از تکنیک های قانون جذب آشنا می شوید که زندگی شما را دگرگون می کند و به کمک آن می توانید به هر خواسته ای برسید.
54
روز 26 بخش 1 : اشتباهات را به موهبت تبدیل کنید
21دقیقه
در جلسه بیست و ششم ( بخش اول )، به کمک یه تکنیک قدرتمند یاد می گیرید که با اشتباهات خود چگونه برخورد کنید و می آموزید که به راحتی اشتباهات خود را به موهبت تبدیل کنید.
55
روز 26 بخش 2 : تبدیل معجزه آسای اشتباه به موهبت
20دقیقه
در جلسه بیست و ششم ( بخش دوم )، درس زندگی می آموزید و تکنیک سه مرحله ای یاد می گیرید که چگونه با اشتباهات خود رو به رو شوید و اشتباهات خود را به مواهب الهی تبدیل کنید.
56
روز 27 بخش 1 : آیینه شگفت انگیز
11دقیقه
در جلسه بیست و هفتم ( بخش اول ) شما با یک تکنیک بسیار قدرتمند می آموزید که چگونه نگاهت را نسبت به خودت تغییر دهی و با خداوند نیز همسو شوی، چون هر کس که قدر خودش را بیشتر بداند، وفور نعمت بیشتری به او داده می شود.
57
روز 27 بخش 2 : آیینه ی شگفت انگیز
23دقیقه
در جلسه بیست و هفتم ( بخش دوم )، با یک تکنیک بسیار ارزشمند می آموزید که چگونه نسبت به خود رفتار کنید و یاد می گیرید که فرافکنی نکنید و مسئولیت اشتباهات خود را بپذیرید.
58
روز 28 بخش 1 : اعجاز را به یاد بیاور
11دقیقه
در جلسه بیست و هشتم ( بخش اول )، قدرتمندترین تکنیک معجزه شکرگزاری را می آموزید که چگونه در هر روز اعجاز را به یاد بیاورید و با این تمرین قلب خود را به سوی اعجاز زندگی می گشایید و زندگیتان پر از وفور و نعمت و شکوه و جلال می شود.
59
روز 28 بخش 2 : قدرشناسی را به خاطر بسپارید
20دقیقه
در جلسه بیست و هشتم ( بخش دوم )، یکی از مهمترین تمرینات این دوره قدرتمند را می آموزید که چگونه قدردان باشید و مواهب بیشتری را روزانه به سمت خود جذب کنید و با این روش شما مغناطیس جذب پول و ثروت و شادی و آرامش می شوید.
60
روز آخر بخش 1 :جمع بندی کلی
28دقیقه
در جلسه سی ام ( بخش اول )، به شما فرمول هایی داده می شود که بتوانید در مواقع نیاز، از تمرینات این دوره به نحو احسن استفاده کنید.
61
روز آخر بخش 2 : جمع بندی نهایی
25دقیقه
در جلسه سی ام ( بخش دوم )، به وحدت وجودی مولانا می رسید و تمام فرمول های این دوره قدرتمند را مرور می کنید و یاد می گیرید که از تمرینات این دوره در مواقع نیاز به نحو احسن استفاده کنید.

با مشاوران ما به صورت انلاین مکالمه کنید
شروع مکالمه با مشاوران

شرکت بین المللی جان جهان

بازگشت به بالا
آموزشگاه اینترنتی جان جهان
دانشگاه غیرحضوری جان جهان با نگاهی جامع نگر روی تمام بعدهای انسانی کار می کند و به شما کمک می کند تا روحی رستگار و متعالی، ذهن ثروتمند، روانی آرام و شاد و جسمی سلامت پرانرژی داشته باشید. دوره های آموزشی جان جهان همگی بر اساس آخرین متد آموزشی آکادمیک امریکا و با نگاهی ویژه به عرفان کهن ایران زمین به کوشش استاد پویان جعفری به روشی آسان و نوین با تضمین موفقیت طراحی شده اندو در تمام جنبه های موفقیت مالی، موفقیت عاطفی، موفقیت سلامتی و موفقیت معنوی خدمات آموزشی تخصصی ارائه می دهد
استفاده از مطالب عمومی وب سایت پویان جعفری فقط برای اهداف غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت بین المللی جان جهان میباشد و هر نوع سواستفاده از محصولات و خدمات این سایت دارای پیگرد قانونی داخلی و بین المللی خواهد بود