درباره پویان جعفری
درباره موسسه جان جهان
درباره موسسه امواج الیت

رسالت جان جهان

شرکت بین المللی جان جهان در امر آموزش و پرورش فردی و گروهی فعالیت دارد. و بصورت کاملا تخصصی و آکادمیک دانشجویان گرامی را یاری می‌دهد تا با تغییر افکار و نوع نگرش خود به جهان هستی زندگی خویش را آگاهانه در تمام بعدهای معنوی و مادی دگرگون سازند.

تمام زندگی ما انسان‌ها بر اساس افکار ما ساخته شده است. و اگر در همین لحظه اکنون، زندگی ما دارای کیفیت و شرایط خوبی نیست و از آن رضایتی نداریم، بدان معنا است که تا کنون نوع نگرش و ساختار افکار ما منفی و محدود کننده بوده است.

از همین رو شرکت بین المللی جان جهان با متد منحصربفرد خود به شما دانشجویان گرامی کمک می‌کند تا با یادگیری تکنیک‌های ذهنی و پرورش افکار خود، استعدادهای بالقوه خویش را شکوفا کنید و زندگی خود را همانطور که آرزویش را دارید خلق کنید.

در شرکت بین المللی جان جهان کلاس‌ها و کارگاه‌های متنوع آموزشی در زمینه‌های مختلف شناخت ساز و کار جهان هستی، رشد شخصیتی و شکوفایی توانایی‌های فردی برگزار می‌شود. که هریک می‌توانند بخش‌های مختلف زندگی شما اعم از : (بخش معنوی و شناخت آگاهانه خداوند، بخش روابط موفق، بخش سلامتی-تندرستی، بخش کسب و کار) و بخش‌های دیگر زندگی شما را متحول کند.

آقای پویان جعفری موسس و مدرس درس‌ها و کارگاه‌های شرکت بین المللی جان جهان بر این باور هستند که جهان هستی ما دارای قوانین مشخص و ویژه ایی است, و اگر ما از این قوانین مهم جهان هستی آگاهی پیدا کنیم و به خوبی آن را درک کنیم,  قادر خواهیم بود زندگی پر از نور, عشق و ثروت را برای خود بسازیم. ایشان ساز و کار جهان هستی را درغالب دو بخش قوانین ملکوتی و قوانین کایناتی تفسیر می‌کنند و معتقد هستند که پیش از آنکه قوانین جذب و موفقیت آموزش داده شود می‌بایست دانشجویان ابتدا با ساختار و روش کار قوانین جهان هستی آشنا باشند تا با جهان بینی ژرف تری به خلق زندگی رویایی خود بپردازند.

در واقع در کنار آموزش حرفه ایی قوانین جذب، عزت نفس و تکنیک‌های موفقیت دربخش‌های مختلفی چون: روابط، سلامتی-تندرستی و ثروت و پول، نگاه ویژه و بسیار تازه ای به بعد معنوی دانشجویان نازنین هم دارند تا هر دانشجوی گرامی که وارد خانواده جان جهان می‌شود، بتواند در راستای آن طرح الهی و بسیار ویژه ی خود گام بردارد.

رسالت جان جهان در آموزش زندگی آگاهانه توام با عشق است.  شرکت بین المللی جان جهان تاسیس شده است تا صدای عاشقی باشد. جان جهان آمده است تا بگوید با داشتن نگاهی نو به معنویت و شناخت نیروی ذهن انسان می‌توان به جهانی آرمانی دست یافت. جان جهان میزبان تمام روح‌های پاکی است که تشنه آگاهی و شناخت معرفت و حقیقت این جهان هستی هستند.
درجان جهان بر این باور هستیم که همه انسان‌ها در زندگی این فرصت را دارند که دارای رابطه ایی بسیارمعنوی، روحانی و عاشقانه با خدای مهربان باشند و همچنین همزمان دارای یک زندگی بسیار موفق همراه با عشق، آرامش، شادی و ثروت و پول فروان داشته باشند.
از همین رو کلاس‌ها و کارگاه‌های آنلاین شرکت بین المللی جان جهان بصورتی کاملا آکادمیک و کارامد در سطوح مختلف: پایه، عمومی و تخصصی با درجه ممتازی از دانش و منابع روز جهان ارائه داده ب.
هر دانشجو پس از ثبت نام در کلاس غیرحضوری مورد نظر خویش، درس‌ها و کلیپ‌های آموزشی آن مبحث را یک به یک بصورتی دقیق و منظم طبق یک زمان بندی خاص دریافت می‌کند. هر جلسه دارای تمرینات ویژه خود هست و دانشجویان محترم می‌بایست در حل تمرین‌ها شرکت داشته باشند و آنها را در بخش‌های بخصوصی از وبسایت بنویسند تا جلسات درسی بعدی را دریافت کنند و در واقع تمامی دانشجویان بصورت کامل سیستامتیک ارزیابی می‌شوند تا موفقیت و پیروزی آنان صد در صد تضمین شده باشد.

با دوره‌های آموزشی شرکت بین المللی جان جهان آرامش، شادی، سلامتی، عشق و ثروت را به فروان به زندگی خود بیاورید.

شرکت بین المللی جان جهان

شرکت بین المللی جان جهان

بازگشت به بالا
آموزشگاه اینترنتی جان جهان
دانشگاه غیرحضوری جان جهان با نگاهی جامع نگر روی تمام بعدهای انسانی کار می کند و به شما کمک می کند تا روحی رستگار و متعالی، ذهن ثروتمند، روانی آرام و شاد و جسمی سلامت پرانرژی داشته باشید. دوره های آموزشی جان جهان همگی بر اساس آخرین متد آموزشی آکادمیک امریکا و با نگاهی ویژه به عرفان کهن ایران زمین به کوشش استاد پویان جعفری به روشی آسان و نوین با تضمین موفقیت طراحی شده اندو در تمام جنبه های موفقیت مالی، موفقیت عاطفی، موفقیت سلامتی و موفقیت معنوی خدمات آموزشی تخصصی ارائه می دهد
استفاده از مطالب عمومی وب سایت پویان جعفری فقط برای اهداف غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت بین المللی جان جهان میباشد و هر نوع سواستفاده از محصولات و خدمات این سایت دارای پیگرد قانونی داخلی و بین المللی خواهد بود